Ataşehir Ardahan İl Derneği’nden Başkan İlgezdi’ye Ziyaret

Ataşehir Ardahan İl Derneği Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi makamında ziyaret etti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 28 Ekim 2022 Cuma günü Ataşehir Ardahan İl Derneği’ni Ziyaret edip Dernek yönetimi ile bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan İlgezdi, Dernek Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı ile Esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Ataşehir Ardahan İl Derneği Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı, 31 Ekim 2022 Pazartesi günü, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile Makamında görüşerek bölgede yaşayan Ardahanlılar olarak her zaman kendilerini desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Başkan Bulakbaşı, Ataşehir Belediyesi’nin iyi günlerinde, kötü günlerinde hemşerilerinin yanında olduğunu belirtti. Başkan İlgezdi’nin Dernek  yönetimi ziyareti sonrası iadeyi ziyaret edip teşekkür ettiklerini belirtti. Başkan İlgezdi’inin görüşmede STK’lariın önemine değinerek Ataşehir Ardahan İl Derneği’ne verilen sözlerin gereğinin yapılacağını belirtiği öğrenildi.

Göz Atın

Ankara’da Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri Devam Ediyor

Ankara’da Atatürk Kültür Merkezindeki Millet Bahçesinde 6’ncısı düzenlenen Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri yoğun ilgiyle …