ATSO Üyeleri İçin AKSA Elektrik ile İndirim Protokolü İmzaladı

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye’nin Enerji şirketlerinden biri olan AKSA Elektrik ile oda üyelerine özel indirimli elektrik anlaşması imzaladı.

Yapılan anlaşmaya göre Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, Aksa Elektrik’ten 12 ay boyunca indirimli elektrik hizmeti alabilecek ve sabit fiyat garantisiyle yıl içerisinde elektrik fiyatlarına gelebilecek olası zamlardan etkilenmeyecek.

Türkiye’nin en büyük kurumlarına indirimli elektrik satışı sağlayan ve gıdadan sağlığa, tekstilden organize sanayi bölgelerine kadar geniş bir portföye sahip olan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası, Aksa Elektrik ile oda üyelerine yönelik indirimli elektrik anlaşması imzaladı.

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Aşkın KIZILKAYA ve Aksa Elektrik Satış Yetkilisi Sergen Atabey’in hazır bulunduğu anlaşma töreninde, oda üyesi olan kurumlara 12 ay boyunca indirimli elektrikten faydalanabilecekleri ve sabit fiyat avantajıyla yıl içerisinde gelen zamlardan etkilenmeyecekleri duyuruldu.

Aksa Elektrik ile imzalanan anlaşma kapsamında indirimden yararlanmak isteyen Ticarethane ve Sanayi abone grubuna sahip olan odamız üyeleri, oda kayıt belgeleri ile bölge satış umanı Emrah Kara (+90 532 700 99 03) 05 Ağustos’a kadar iletişime geçerek 12 ay boyunca bu hizmetten faydalanabilecek.

Göz Atın

Sarıyer Ardahan-Kars İli Çevre Köyleri ve Dayanışma Derneği Kuruldu

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Tekçe Başkanlığında İstanbul Sarıyer ilçesinde Ardahan-Kars …

Bir cevap yazın