Kayaaltı Köyü Derneği Muhteşem Kaz Gecesi

Merkezi İstanbul Sultanbeyli'de bulunan, Ardahan İli Göle İlçesi Kayaaltı Köyü Derneği 5.Geleneksel Kaz gecesi yoğun katılım ile gerçekleşti.

25 Ocak 2020 Cumartesi akşamı Sultabeyi Nevi Mekan Düğün Salonunda yapılan geleneksel Kaz gecesinde, Kayaaltı (Poladik) Köyü Dernek Başkanı Sayim Akgül ve Kadın Kolları Başkanı Tulin Bozkurt geceye katılan hemşehrileri ile yakından ilgilendiler.

Kayaaltı Köyü Dernek Başkanı Sayim Akgül yaptığı açıklamada '' Elazığ ve Malatya'da yaşanan Depremde hayatını kaybedenler var, kendilerine Allah rahmet eylesin yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Depremde yaralanlarada geçmiş olsun diyoruz. Üzücü bir olayımızdır, hepimiz üzüntülüyüz. 5. Kaz gecemizde bizleri onurlandırdığınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum. İl Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve bizi bu gece yalınz bırakmayan Dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum. Kendi Köyümüz için, birlikteliğimiz için elimizden geldiği ölçüde çalışmalarımızı devam ediyoruz. Burada bizi onura eden köylülerimiz ve misafirlerimize saygılarımı hürmetlerimi sunuyorum. Herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Kayaaltı Köyü Derneği 5.Geleneksel Kaz gecesine Göle Dernekler Federasyonu Başkan vekili Taner Bozkaya, CHP Sultanbeyli eski İlçe Başkanı İsmail Özkul, İstanbul Ardahan İl Derneği Başkan yardımcısı Selçuk Ballıkaya, Muhtar Sinan Aslan, Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdür yardımcısı Murat Aşçı, Serhat Yaşam Dergisi sahibi Erkan Sarıkaya ve çok sayıda Dernek yöneticisi katıldı.

Gecenin sunuculuğunu Duygu Akçay yaptı. THM Sanatçısı Erol Ağır ve Aşık Kemal Ümmani yöresel şarkıları ile geceye renk katılar. Ayrıca gecede 3 tane Kaz açık artırma ile satıldı.

Göz Atın

İBB’den 75 bin öğrenciye geri ödemesiz 4 bin 500 TL burs

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin üç yıldır artırarak devam ettirdiği ‘Genç Üniversiteli Desteği’ projesinde 75 bin …

Bir cevap yazın