Başkan Faruk Demir, İstanbul’da STK ve İş Adamları İle Buluştu

Merkezi İstanbul Kartal’da bulunan İstanbul Ardahan Derneği ev sahipliğinde Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, STK yöneticileri ve İş adamları ile kahvaltıda buluştu.

28 Ağustos 2021 Cumartesi sabahı Kartal ilçesindeki bir Reataurant’ta İstanbul Ardahan İl Derneği‘nin organize ettiği kahvaltılı toplantıda Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir hemşerileriyle bir araya geldi. Toplantıya İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Şemsettin Şenel, İstanbul Ardahan İl Derneği Başkanı Ahmet Demirbaş, çok sayıda STK yönetcisi ve İş adamı katıldı.
 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir yaptığı açıklamada ”Ardahan Şehir merkezinde yapılan sıcak asfaltlama çalışmalarının ardından Beldiyemiz kaldırımlarda da yenileme çalışması başlattı. Gece gündüz çalışacağız Marka Ardahan’ı yaşanabilir hale getireceğiz. Kiralık araç sistemine son verdik, tüm ana arter yolların asfaltlandı, Kale içi ve Kura nehri çevresinde yaşam alanları oluşturulacağız, Şehir otobüs terminali bir an önce bitirilecek, seçimde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz hatta daha fazlasını yapacağız” dedi.

Göz Atın

ARDAKON Ardahanlı Sporcuları Kahvaltıda Ağırladı

Merkezi İstanbul Kartal’da bulunan ve Başkanlığını Sami Atıcı’nın yaptığı Ardahan Konfederasyonu (ARDAKON) Ardahanlı Bilek Güreşçileri …

Bir cevap yazın