Cafer Kılıç Yeniden Iğdırlılar Dernek Başkanı Seçildi

Merkezi İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan ve Başkanlığını Cefer Kılıç’ın yaptığı Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği 29 Ocak 3023 Pazar günü Dernek merkezinde Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut Başkan Cafer Kılıç güven tazeledi. Dernek binasında yapılan kongreye üyelerin geniş katılım sağladığı gözlemlendi.

Celalı Vakfının Kurucu Başkanı da olan Cafer Kılıç; 2010 yılında İstanbul Küçükçekmece’de kurulan Iğdırlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği’nde kurulduğu günden beri çeşitli kademelerinde görev alan Cafer Kılıç, ikinci dönem bu görevi yürütmüş olacak.

Dernek binasında yapılan kongrede ikinci kez seçilen Başkan Kılıç, yaptığı konuşmada; “Bizlere bu görevi tekrar uygun gören dernek üyelerimize ve hemşerilerimize yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ederim. Siz bizim yanımızda olduğunuz sürece biz de Iğdırlıları İstanbul’da en iyi şekilde temsil etmeye, iyilikler ve güzellikler yapmaya devam edeceğiz. Yeniden güven tazeledik bu güvene layık olmaya çalışacağız. Katılımcı herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Murat AKKUŞ-İstanbul

Göz Atın

İzmir’de Yerleşime Uygunluk Haritası Oluşturulacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığında düzenlenen ve uzmanları buluşturan “İzmir Afet Planı-Deprem Hazırlık …