Damal Dernekler Fedarasyonu Esenyurt Toplantısı

Ardahan İli Damal Dernekler Federasyonu İş İnsanları ile Kahvaltılı toplantı programının ikincisini 22 Ocak 2023 Pazar günü Esenyurt’ta yaptı.

Damal Dernekler Fedarasyonu Başkanı Güner Kökat ve yönetimi iş insanları ile yaptıkları Kahvaltılı toplantıların ikincisini Esenyurt Ardahan Kültürevi’nde geniş bir katılım ile yaptı. Toplantıya çok sayıda Ardahanlı iş insanı katıldı.

Damal Dernekler Fedarasyonu Başkanı Güner Kökat yaptığı açıklama “Damal Dernekler Federasonu olarak; Bu sabah bölgemiz iş insanlarımız ve kurum temsilcilerimizle 2. Kahvaltımızı gerçekleştirdik. Geçen hafta Damal bölgesel sorunlarımızı konuştuğumuz kahvaltımızda bu defa Ardahan iş insanlarımızla beraber Serhat bölgesinin sorunlarını konuştuk ve yaptığımız çalışmalardan bahsettik. Bugünden sonraki süreçlerde yanyana olmamız gerektiğini, toplumsal dayanışmanın önemini belirttik. Bölgesel kültürlerimizin yaşatılması ve sorunlarımızın çözüme kavuşması için adımlar atacağımızı dile getirdik. Birlik ve beraber içerisinde farklı kültürlerimizi yan yana getirerek, farklı renklerimizden gökkuşağı oluşturacağımızdan eminiz. Yaptığımız çalışmaları referans alarak toplumsal dayanışmanın önemini birkez daha anlamış olduk. Katılan ve destek veren herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

 

Göz Atın

Ardahan Kurtuluş Yıldönümü Ankara’da Kutlanacak

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Yücel Aktaş’ın yaptığı Ankara Ardahan İl Derneği, Ardahan ilinin …