Dilek Öztürk, Ankara’da Ardahan Derneği Başkanı Oldu

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu eski yönetim kurulu üyesi Dilek Öztürk, yeni bir Ardahan Derneği kurduklarını ve kendisinin kurucu Başkan seçildiğini duyurdu. Ardahan Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği için 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü yapılan toplantıda önemli kararlar alındı.

Dilek Öztürk’un yaptığı açıklama şöyle:

Ardahan Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimiz 19.04.2022 tarihinde Kurulmuş olup, 07.04.2022 Tarihinde yapılan ilk Kurucular Kurulu Toplantısı ile geçici Yönetim Kurulu oluşturulmuştur..
Geçiçi Yönetimin oluşturulmasında şahsımı Dernek Başkanlığına layık gören isimlerini aşağıda belirttigim saygıdeğer Kurucular Kuruluna en içten duygularımla teşekkürlerimi iletiyorum..

Sn. Osman YILMAZ, Sn. Erdoğan YILDIRIM , Sn. Zülküf YILMAZ, Sn. Cengiz GÜLER, Sn. Akıncı YILMAZ , Sn. Hüseyin KIZILATEŞ , Sn. Orhan Gökdemir , Sn.Nihat ŞİMDİ ,Sn. Şinasi GÖRMEZ , Sn. Bayram AYDEMİR , Sn. Erkan DAŞDEMİR , Sn. Aşur AYDEMİR , Sn. Adem PARLAK , Sn. Atilla DEMİR , Sn. Yücel DURAK , Sn. Sinan KAYA, Sn. Gürbüz AKCI, Sn. Derviş GÜNEŞ , Sn.Nihat MERT , Sn.Cengiz COŞKUN, Sn.İlhami ÖZTÜRK , Sn.Yusuf COŞKUN , Sn. Mehmet AVŞAR, Sn. İlhan Mert , Sn.Fevzi GÜNEŞ, Sn.Tayfun AYDEMİR , Sn. Berat Hakan YILMAZ, Sn.Serkan ÖZEL ….

Derneğimizi 1. Olağan Genel Kurula Götürecek olan Yönetim Kurulumuz 07.05 .2022 tarihinde aldığı yetki ile Gururla ve Heycanla Hedeflerine Ulaşmak Üzere Görevine Başlamıştır..

( mazaretleri nedeniyle toplantıya katılamayıp, telefon acarak başarı dilek ve temennilerde bulunan kurucu üyelerimize de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.)

Dilek ÖZEL
Ardahanlılar Eğitim Kül. Sos. Yrd ve Day. Derrnek Başkanı

Göz Atın

Orhan Çerkez: Doğduğumuz Topraklara Vefa Borcumuz Var

Kars Ardahan Iğdır Sosyal ve Dayanışma Derneği (KAR-DER) Başkanı Orhan Çerkez, yaptıkları çalışmaları anlattı. KAR-DER …