GÖLE-FED Hemşehrilerine Destek Olacak

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED), Koronavirüs salgını nedeniyle 65 yaş üstü ve sokağa çıkmasına engel Kronik rahatsızlığı bulunan yalnız ve yardıma muhtaç olan Göleli hemşehrilerine yardımcı olacaklarını açıkladılar.

İstanbul Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Ertekin Baysan ”Yöremizde bir atasözü var, “Dost düşman kara günde belli olurmuş” bizde Göle ilçemizin yardım severlik, dayanışma ve imece kültüründen yola çakarak. İstanbul’da Korona Virüs ve Kronik rahatsızlığı nedeniyle sokağa çıkamayan Göleli hemşerilerimizin her türlü yardımı yapıp, Bu kara günlerde yanlarında olcağız. İstanbul’da yaşayan 65 yaş üstü ve sokağa çıkmasına engel Kronik rahatsızlığı bulunan Göleli hemşerilerimizin, sokağa çıkma yasağından dolayı zorunlu ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla Göle Dernekler Federasyonumuz Bütün Gölelilerin yanında olacaktır. Göleli 65 yaş üzeri hemşerilerimiz özellikle yalnız ve yardıma muhtaç olanlar İle kronik sağlık problemi bulunan hemşerilerimizin taleplerini alacak en kısa zamanda yerine getirmeye çalışacaktır” dedi.

Ayrıntılı bilgi için Göle Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Gençlik Meclisi Başkanı Harun Şerefoğlu İle iletişime geçilebilir. GSM: 0532 430 39 03

Göz Atın

Ardahan Kurtuluş Yıldönümü Ankara’da Kutlanacak

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Yücel Aktaş’ın yaptığı Ankara Ardahan İl Derneği, Ardahan ilinin …

Bir cevap yazın