Hoçvan Dernekler Federasyonu Başkanlığı’na Burhan Özer Seçildi

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İli Hoçvan Dernekler Federasyonu (HOÇ-FED) 13 Mart 2021 Cumartesi günü Güvan Avşar’ın Divan Başkanlığını yaptığı 7. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

Hoçvan Dernekler Federasyonu merkezinde yapılan 7. Olağan Genel Kurulda adaylardan Ayhan Öztürk: 53 Burhan Özer: 76 oy aldı. Hoçvan Dernekler Federasyonu Başkanı Burhan Özer seçilmiş oldu.

Hoçvan Dernekler Federasyonu önceki dönem Başkanı Türkan Avşar Yılmaz yaptığı açıklamada ”Saygıdeğer halkımız, Saygın işadamlarımız ve değerli delegasyonumuz, Bizlere verdiğiniz yetki ile, yaklaşık iki buçuk yıldır, bu görevimizi layıkıyla ifa etmeye çalıştık, normal şartlarda bir buçuk yıl süre içinde faaliyet ve projelerimizi hedeflediğimiz gibi sizlerin de desteği ile gerçekleştirerek, gerçekten de bir başarı elde ettiğimizin inancındayız, bunun yanı sıra şanssızlığımız ise, tüm dünyayı etkisine alan pandemi süreci ile birlikte, kurumumuz da gereken nasibini aldı, bu süreçte yürütmede görevli başkan dahil beş arkadaşımızın da hastalanması ve akabinde virüs yasaklarının başlaması ile birlikte, hedeflediğimiz bazı projelerimiz eksik kaldı, bu bağlamda Yönetim olarak Bizim de yetmezliklerimiz olabilir, ama görevde kaldığımız süre içerisinde sizlerden aldığımız güçle 2 gece düzenleyerek, bölgemizin başarılı 80 üniversite öğrencisine burs ve aynı zamanda pandemi sürecinde 310 koli gıda yardımı, depremzedelere 250 erzak ve diğer yardımlar, ve ayrıca bölgede köylerimizde ihtiyaç sahibi bazı ailelere nakdi ve sosyal yardımlar yaparak, görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Saygıdeğer halkımız bugün bize verilen görevin sonuna geldik bu başarılı sürecin bayrağını yeni seçilen değerli HOÇ-FED ailesinin yeni yönetimine devredeceğiz. Siz değerli delegasyonumuza da teşekkür ediyoruz. Divan görevini hakkıyla ve titizlikle yerine getiren divan başkanımız Güven Avşar, katip üyeler Gülsen Zorba ve Vildan Caferoğluna’daçok teşekkür ederiz.

Hoçvan Dernekler Federasyonu 7. Olağan Genel Kurulunda demokratik bir şekilde yönetimine seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

 

Göz Atın

İstanbul’da 3,5 Milyona Hizmet Edecek Metroya Onay Yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, “Milyonlarca vatandaşın kullanacağı İncirli-Sefaköy-Beylikdüzü metrosunun yapımını kimse engelleyemeyecek. Projeler …

Bir cevap yazın