İstanbul ARDAFED Kongre Öncesi Son Toplantısını Yapacak

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan ve 52 Ardahan Derneğinin çatı örgütü olan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu 29 Ağustos Pazar günü kongre öncesi Dernek Başkanları ile bir değerlendirme toplantısı yapacak.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 12 Eylül 2021 Pazar günü Şişli Nazım Hikmet Kültür Merkezinde yapılacak kongrede, Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez aday olduğu açıklandı.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Şemsettin Şenel, yaptığı açıklamada ”Benim bütün çabam güçlü bir Ardahan STK örgüt çatısını sağlam temeler üzerine kurup, içinde her meslek gurubu Ardahanlı hemşerimizin bulunacağı tüm Derneklerin kendisini içinde bulacağı geniş tabanlı bir Ardahan Federasyonu oluşumu için yönetici arkadaşlarımla çalışıyoruz.

Saygıdeğer Başkanlarım bildiğiniz gibi üslenmiş olduğum zorlu görevin sonuna yaklaşırken, 12 Eylül’de yapacağımız kongreye oluşacak yönetimle ilgili siz değerli başkanlarımızla birlikte belirleyelim, güçlü bir yönetim kurulu oluşturmak için neler nasıl bir ekip olmalı, her Dernek Başkanımın özellikle bu toplantıya katılması çok önemlidir. Sonra benim Derneğimden kimse yok veya ben başkan olacaktım, olmaz kabul etmiyorum gibi söylemler dikkate alınmayacaktır. Bu düşünceyle 29 Ağustos Pazar günü akşam saat 19.00’da Fedarasyon merkezinde toplantıya katılımınızı bekliyoruz. Ertesi günü tatil olduğu için en uygun bugün ve bu saatı uygun gördük Başkanlarım katılımınızı bekleriz saygılarımızı sunarız”dedi.

Göz Atın

Ardahan Hanak Derneği Kongre Yaptı, Togay Çoban Başkan Oldu

Ardahan İli Hanak İlçesi ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 3. olağan genel …

Bir cevap yazın