İstanbul ARDAFED Kongre Süreci İçin Toplantı Yaptı

Merkezi İstanbu Şişli’de bulunan ve 62 üye Derneğin çatı örgütü olan Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 12 Eylül’de yapılacak genel kurul öncesi değerlendirme toplantısı yaptı.

17 Ağustos salı günü İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Şemsettin Şenel ve Başkan yardımcısı Özcan Düğmeci, THM Sanatçısı Gülhan Yıldız ve Dernek yöneticileri ile 12 Eylül 2021 Pazar günü Şişli Nazım Hikmet Kültür merkezinde yapılacak kongrede gelinen süreç değerlendirildi. ARDAFED Başkanı Şemsettin Şenel, Kongre öncesi Danışma kurulu oluşturacaklarını belirtip, güçlü Ardahan lobisi için görüşmelerinin devam etiğini açıkladı. Toplantıya telefon ile ile katılan Ardahan Dernekler Federasyonu Başkan adayı ve aynı zamanda Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez, yönetimdeki arkadaşlarına teşekkür ederek 12 Eylül’de tüm Ardahanlı gurbetçilere kucaklayacak yeni bir yönetim kurulu ile seçime gireceklerini belirtti.

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritasını Belirledi

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir