İstanbul ARDAFED Kongre Süreci İçin Toplantı Yaptı

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan ve 62 Ardahan Derneğin üyesi olduğu Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Başkanı Şemsettin Şenel, üye Dernek Başkanları ile kahvaltılı değerlendirme toplantısı yaptı.

Ardahan Dernekler Federasyonu Şişli’deki mekezinde 4 Temmuz Pazar günü Dernek Başkanları kahvaltılı toplantı yapıldı.. Toplantıya Ardahan Dernekler Federasyonu 4. olağan kongresi sürecinde ARDAFED Başkanılığını yapan Şemsettin Şenel, Başkan yardımcıları Özcan Düğmeci, Aytekin Akpınar, Disiplin kurulu Başkanı Gazeteci Erkan Sarıkaya, Gazeteci Mustafa Küpeli ve üye Dernek Başkanları katıldı. Toplantıda denetim kurulu Başkanı Aytekin Akpınar, yaptığı açıklamada ARDAFED 53 bin TL Vergi borcunu yapılandırıldığını ve ilk taksidinin Eylül ayında ödenmeye başlanılacağını açıkladı. Ayrıca 7 kira boru ile 6.500 TL aidat borcunun olduğunun bunun dışında ARDAFED kurumsal olarak borcunun bulunmadığını açıkladı.

ARDAFED Başkanı Şemsettin Şenel yaptığı açıklamada ”ARDAFED yönetiminin geçmişteki borçlar için yasal süreci başlatık. Kongrede Başkan adayı olmayacağım. ARDAFED delegesi olan her Ardahanlı bu süreçte Başkan adayı olabilir. Biz kongre seçimine kadar elimizi taşın altına koyduk. ARDAFED için güzek günler göreceğiz” dedi.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu ertelenen 4. olağan kongresi 14 Temmuz Çarşamba günü Saat 11.00’de ARDAFED Şişli’deki merkezinde yapılacak. Kongrede yeterli çoğunluk sağlanmadığı taktirde 12 Eylül’de Şişli Nazım Hikmet Kültürevinde tüm üye Derneklerin katıldığı geniş kapsamlı kongre yapılacak.

Göz Atın

Ardahan Eğitim Vakfı, Ardahan’a Çıkarma Yaptı

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan Ardahan Eğitim Vakfı (AREV) Ardahan’a çıkarma yaparak, 23 Şubat İlköğretim Okuluna …

Bir cevap yazın