İstanbul ve İlçe Kent Konseylerinden Müsilaj açıklaması

İstanbul Kent Konseyi ve İlçe Kent Konseyleri, “Marmara Denizi İçin Acil Çağrı” başlığıyla basın açıklaması yaptı. Açıklamayı, tüm kent konseyleri adına Avcılar Kent Konseyi Başkanı Turgay Halisçelik okudu.
Marmara denizinde oluşan müsilaj sorununa dikkat çekilen açıklamada, özel şirketlerin bu konuda sıkı şekilde denetlenmesi ve gerekli önlemlerin alınması istendi, ilgili tüm yetkili ve sorumlulardan görev ve sorumluluklarını yerine getirmeleri talep edildi. Açıklamada ayrıca tüm kent konseylerinin bep beraber sürecin takipçisi olacağı da dile getirildi.
Yapılan basın açıklamasına İstanbul Kent Konseyi, Avcılar Kent Konseyi, Adalar Kent Konseyi, Ataşehir Kent Konseyi, Beşiktaş Kent Konseyi, Beylikdüzü Kent Konseyi, Esenyurt Kent Konseyi, Kartal Kent Konseyi, Maltepe Kent Konseyi, Sarıyer Kent Konseyi, Şişli Kent Konseyi Başkanları ve üyeleri ile bazı sivil toplum kuruluşları katıldı.

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritasını Belirledi

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir