İzmir’de Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri Yapılacak

Merkezi İzmir’de bulunan ve Başkanlığını Çetin Demir’in yaptığı Ege Bölgesi Kars Ardahan Iğdır Dernekler Fedarasyonu 3-6 Kasım 2022 tarihinde İzmir Basmane fuar kültür park’da yöresel ürünler tanıtım etkinliği alanında Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri etkinliği yapacak.

Ege Bölgesi Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonu Pazar günü Akvaryum kafede yaptığı kahvaltıda federasyona üye olan ve olmayan tüm hemşeri derneklerini buluşturdu.

Ege Bölgesi Kars Ardahan Iğdır Dernekler Fedarasyonu Başkanı Çetin Demir kahvaltıda yaptığı konuşmada Ege bölgesi ve İzmir’de 80’e yakın hemşeri derneğimiz faaliyette bulunmaktadır. Bugün Ege Bölgesi Kars Ardahan Iğdır dernekleri federasyonu olarak üye dernek sayımız 30’bulmuştur. Bugün burada kahvaltıda federasyona üye olmayan derneklerimizde aramızda, burada kahvaltımıza katılımlarından dolayı ayrıca dernek başkanlarımıza ve yönetim kurullarına teşekkür ederim. Birlikten her zaman güç doğar. “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” atasözünde olduğu gibi birlik olursak diri oluruz, güçlü oluruz dedi.

Ege Bölgesi Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonunun 3-6 Kasım günlerinde İzmir fuarında yapacağı Kars Ardahan Iğdır illeri tanıtım günleri etkinliğinin ön çalışması olarak yapılan kahvaltıya İzmir vali yardımcılığı görevine yeni atanan Nur Sevinç Özbek Çakas ve eşi, İzmir savcılarından Hakan Evgin katılım gösterirken, CHP Çiğli ilçe başkanı Mert Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, geçmiş dönem federasyon başkanlığını yürüten ve şuan Ege Bölgesi Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonun onursal başkanı olan İzmir Lokantacılar ve Gazinocular odası başkanı Doğan Kılıç ve Çiğli Belediyesi meclis üyeleri de katılım gösterdi.

Göz Atın

İzmir’de Yerleşime Uygunluk Haritası Oluşturulacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığında düzenlenen ve uzmanları buluşturan “İzmir Afet Planı-Deprem Hazırlık …