KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe Güven Tazeledi

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan ve Başkanlığını Orhan Gökçe’nin yaptığı Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) 29 Ocak 2023 Pazar günü 6. Olağan Kongresini geniş bir katılım ile gerçekleştirdi.  Kongrede tek liste ile giren mevcut Başkan Orhan Gökçe yeniden Başkan seçildi.

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) Başkanı Orhan Gökçe yaptığı açıklamada ” 2010 yılında kurulan KAISİAD yaptığı bir çok proje ve etkinlik ile bölge STK’lara örnek oldu. Çok güçlü, genç ve heyecanlı bir kadroyla Kars Ardahan Iğdır illerimiz ve hemşehrilerimiz için başta lobi faaliyetleri ve iş dünyası olmak üzere geçmişte olduğu gibi yine çok güzel projelerle ilklere imza atacağız inşallah. Bu vesileyle geçmiş dönemlerde görev yapan arkadaşlarıma emekleri için şükranlarımı sunarım. Bizleri tekrar bu göreve layık gören üyelerimize de çok teşekkür eder yeni seçilen arkadaşlarıma da başarılar dilerim” dedi.

Göz Atın

İzmir’de Yerleşime Uygunluk Haritası Oluşturulacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığında düzenlenen ve uzmanları buluşturan “İzmir Afet Planı-Deprem Hazırlık …