KAISİAD Gazetecileri Öğle Yemeğinde Ağırladı

Merkezi İstanbul Esenyurt'ta bulunan Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) daveti ile 10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle Esenyurt ABBARA Restaurant'ta gazeteciler ile öğle yemeğinde buluştu.

KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe yaptığı konuşmada ''10 Ocak çalışan gazeteciler günü için bugün bir araya geldik. Kalemini gerçekten, hakkikaten yana kulanan, kişisel menfaat ve çıkarları için kulanmayan, yerelden ulusala sizlerin, 10 Ocak çalışan gününüzü kutluyorum. Bizim sesimizi kamuoyuna ve Dünyaya ulaştırdığınız hepinize teşekkür ediyorum'' dedi.

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) 10 Ocak çalışan gazeteciler günü yemek davetine Gazeteciler Murat Abdullahoğlu, Nezir Karayün, Erkan Sarıkaya, Erdal Karasansar, Gürbüz Küpeli, Hakan Azar, Necip Aras, Cihan Beyaz, Celal Karaali, Beyaz Emin, Atilla Bayramoğlu ve çok sayıda yerel gazeteci katıldı. Ayrıca yemeğe KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe ve yönetim kurulu üyeleri Erdal Toprak, Gazi Karakurt, Turgay Zorba, Halis Köroğlu, Aşkın Korkmaz, Ayhan Şen, Abdulrrahim Karakoç ve diğer yöneticiler katıldı.

Yemekte konuşan gazeteciler kısa süre önce 5. olağan kongresini yapan KAISİAD yönetimine başarılar dileyerek, öğle yemeği daveti için teşekkür ettiler.

Göz Atın

Ardahan Göle İlçesinde 5.3 Büyüklüğünde Deprem

Ardahan Göle ilçesinde 27 Eylül 2022 Salı akşamı saat 17.08’de 5,3 büyüklüğünde meydana gelen ve …

Bir cevap yazın