KAISİAD, STK ve İş İnsanlarını Kahvaltıda Buluşturdu

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan ve Başkanlığını Orhan Gökçe’nin yaptığı Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) 23 Mart Çarşamba günü Esenyurt Abbara Restaurant’ta kahvaltılı bir program düzenledi.

Kars-Ardahan-Iğdır Sanayici ve iş insanları Derneği (KAISİAD) tarafından düzenlenen “Türkiye’de STK, Siyaset İlişkileri ve Pandeminin şeçmen üzerindeki psikolojik etkileri”  konulu kahvaltı programına konuşmacı olarak İBB STK’lardan Sorumlusu İBB Başkan danışmanı Hasan Akkuş ve Psikiyatrist Dr. Nihat Kaya davetlilere konuşmalarını yaptılar.
Esenyurt Siyasi İlçe Başkanları yönetimleri, Mahalle Muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. İş insanı Sait Üstündağ’ın sponsorluğunda düzenlenen kahvaltıda KAISİAD, Esenyurt ilçesinde bulunan ilçe başkanları, STK’lar, muhtarlar, basın mensupları ve iş adamları ile İBB STK’lardan sorumlu başkan danışmanı Hasan Akkuş ve Psikiyatri Dr. Nihat Kaya’yı buluştu. Abbara restaurantta düzenlenen programda toplumda STK’ların önemi masaya yatırdı.

Kars-Ardahan-Iğdır Sanayici ve iş insanları Derneği (KAISİAD) Başkanı Orhan Gökçe yaptığı açıklamada “Her zamanki gibi yine çok güzelsin Kars Ardahan Iğdır! Değerli dostlar gerek yaşadığım sağlık sorunları gerekse insanlığın başına bela olan Covid19 nedeniyle uzun zamandır bir araya gelemediğimiz İBB STK’lardan sorumlu Bşk. Danışmanı Hasan Akkuş, Dr. Nihat Kaya, Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Kars Ardahan Iğdır ve diğer il dernek başkanlarımız, siyasi parti ilçe başkanlarımız, meclis üyelerimiz, basın mensuplarımız, iş insanlarımız, akademisyenlerimiz ve muhtarlarımız ile hasret giderdik. Bu vesileyle inşallah her zaman olduğu gibi bundan sonra da bölgemiz ve hemşehrilerimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bizi bu organizasyonumuzda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Göz Atın

Ardahan Kars Iğdır Kadınlar Meclisi Derneği 1.Yılını Kutladı

Bir yıl önce Canan Avşar Uzun ve Arkadaşlarının Ankara Çankaya’da kuruluşunu gerçekleştirdikleri Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi …