KAR-DER, İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı Yaptı

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı, Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAR-DER) ihtiyaç sahibi vatandaşlara kumanya kolisi dağıtıldı.

Ataşehirde merkezinin ”Kars Ardahan Iğdır Buluşma Merkezi” olan Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAR-DER) Sosyal sorumluluk gereğini yerine getirerek, yönetim kurulunun desteği ile Ramazan ayıında pandemi sürecinden etkilenip mağdur olan hemşehrilerine içinde gıda ürünlerin bulunduğu kumanya paketleri dağıttı. Alınan bilgiye göre İstanbul dışında Kars, Ardahan ve Iğdır illerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarada gıda kolisi gönderildiği öğrenildi.

Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Çerkez, yaptığı açıklama şöyle:

Yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıktığı bu mübarek ayda ; Kar-Der Yönetim Kurulu olarak , Kars Ardahan Iğdır illerimize Ramazan Kolilerimizi göndermiş bulunmaktayız. Rahmet, Mağfiret ve Bereket yüklü mübarek Ramazan ayınızı tebrik eder, yaptığınız hasenatlarınızın, bağışladığınız hayırlarınızın kabulünü niyaz ederiz. Hayırlı Ramazanlar.

 

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritasını Belirledi

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir