Kocaeli KAI’dan Kaz Gecesi

Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı birlik ve beraberliği sağlamak adına düzenlediği kaz gecesi ile bin 500 kişiyi buluşturdu.

Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı (KAI) beraberlik çağrısıyla düzenlediği kaz gecesinde bin 500 kişi ile bir araya geldi. Körfez Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ nde düzenlenen geceye KAI Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Cemil Yaman, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ertekin Akbulak ile çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Birlik beraberlik çağrısı yapılan gecede son dönemdeki şehit haberlerinden dolayı eğlence yapılmadı. Konuşmasında birlik ve beraberliğe olan hassasiyetini konuklarla paylaşan KAI Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır, geceye katılan herkese teşekkür etti. İlahiler ve kahramanlık marşlarının okunduğu gecede Sanatçı Mehmet Akbulut ve geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı ödülü alan Aşık Maksut Feryadi sahne aldı.

Kaynak: bizimyaka.com

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritasını Belirledi

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir