Pendik KAIDER 2 Bin Fidan Dikti

Merkezi İstanbul Pendik’te bulunan Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özcan Öfekler ve yönetimi 01 Mart Pazar günü ”Onur Can Özcan Hatıra ormanı” için 2 Bin Fidan diktiler.

Ardahan Hanak’lı olan ve genç yaşta elim bir tekne kazasında aramızda ayrılan şarkılarını bir çok ünlü sanatçının seslendirdiği  ”Yaramızda kalsın” şarkısının söz, müzik, ve bestecisi sanatçı Onur Can Özcan’ın adını yaşatmak amacıyla Pendik Ballıcada Orman Bakanlığı onaylı 2 bin Fidanlık ”Onur Can Özcan Hatıra ormanı” için Fidan dikimi organizayonu yapıldı.

Pendik KAIDER Derneği Başkanı Özcan Öfekler yaptığı açıklamada ”Bugün hepimiz için hüzünlü ve özel bir gündü. 2018 yılında aramızdan ayrılan hemşehrimiz söz yazarı ve müzisyen kardeşimiz Onur Can Özcan adına düzenlemiş olduğumuz “hatıra ormanı” için fidanlarımızı diktik. Proje için çok çalışan ve emek veren yönetim kurulu arkadaşlarıma, bizi maddi ve manevi anlamda destekleyen hemşehrilerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederim. Bizlere güvenen yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimiz ve dostlarımız olduğu sürece böyle güzel ve özel sosyal sorumluluk projelerini yapmaya devam edecegiz” dedi.

Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Kaya’ya desteklerinden ve katılımından dolayı KAIDER Derneği tarafından Plaketi taktim edildi. Katılımcılara maddi manavi desteklerinden dolayı teşekkür belgesi taktim edildi.

” Bir Fidanda Sen Dik” kampanyasıyla başlatılan Fidan dikim organizasyonuna Bendik Belediye Başkan Yardımcısı  Atakan Yüce, Pendik KAIDER Dernek Başkanı Özcan Öfekler, Pendik KAIDER Derneği Onursal Başkanı Serkan Kaya, Merhum sanatçı Onur Can Özcan’ın Annesi Hatice Özcan, Babası Metin Özcan, Sanatçı Koray Güler, Sanatçı Çağla Şola, Pendik KAIDER Yönetim Kurulu Üyeleri, Sevgi Özdemir, Meclis Üyesi Yener Yalçınkaya, Onur Can Özcan hayranları ve sevenleri, Siyasi parti yöneticileri katıldı.

Göz Atın

Ardahan Kurtuluş Yıldönümü Ankara’da Kutlanacak

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Yücel Aktaş’ın yaptığı Ankara Ardahan İl Derneği, Ardahan ilinin …

Bir cevap yazın