Pendik KAIDER Kongre Yaptı

Merkezi İstanbul Pendik'te bulunan, Kars Ardahan Iğdır derneği 26 Ocak Pazar günü 3. Olağan kongresini yaptı. Kongrede mevcut Başkan Özcan Öfekler yeniden Pendik KAIDER Başkanı seçildi.

Pendik KAIDER Başkanı Özcan Öfekler yaptığı açıklamada ''KAIDER Olarak 3. olağan genel kurulumuzu yoğun bir katılımla gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyim. Aldığımız sorumluluğun farkındayız. Daha iyi projeler gerçekleştirmek için çok çalışmanın bilincindeyiz.Bizimle birlikte yol yürüyen kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarıma ve bizlerin her zaman yanında olan gerek maddi gerek manevi desteğini bizden esirgemeyen Pendik Belediyesi başkan yardımcısı Sayın Atakan Yüce bey'e Yeniden Refah Partisi ilçe Başkanı Sayın Fahrettin Karakurt bey'e, Bate Bahaddin bey'e, Onursal Başkanımız Sayın Serkan Kaya bey'e Meclis üyesi Sayın Çağdaş Budak bey, 'e teşekkür ediyorum." İyilik için birlik" diyerek, çıktığımız bu yolda Yüce Rabbim bizlere başarılı görevler yapmayı nasip etsin.Hepimiz için hayırlı olsun hayırlı olsun'' dedi.

Göz Atın

Sarıyer Ardahan-Kars İli Çevre Köyleri ve Dayanışma Derneği Kuruldu

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Tekçe Başkanlığında İstanbul Sarıyer ilçesinde Ardahan-Kars …

Bir cevap yazın