Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan Oldu

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanlığı Balıkesir’den Ardahan’a geçti. Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanlığı, Kuvayi Milliye Şehri Balıkesir’den, Serhat Şehri Ardahan’a devredildi.

Dönem Başkanlığı Devir-Teslim töreni, III. Kent Konseyleri Sempozyumu programı kapsamında 20 Kasım 2021 Cumartesi Günü, Balıkesir Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Türkiye Kent Konseyleri Dönem Başkanlığı’nı Balıkesir Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sapancı’dan alan Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, Ardahan adına tarih yazdı.

Geleceğin Kentlerinde İşbirliği ve Dayanışma” Ana Temasıyla Balıkesir Kent Konseyi ev sahipliğinde 18-21 Kasım 2021 tarihlerinde Balıkesir’de gerçekleştirilen III. Kent Konseyleri Sempozyumu, Akademik Oturumlar, Konferans ve Panel Oturumları, Uygulama Paylaşım Alanları ve sosyal etkinlikleri içeren dolu dolu bir programla kent gönüllülerini buluşturdu.

Kaynak: ardahanhaber.com.tr

Göz Atın

Maltepe’de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Etkinliği Yaptı

Merkezi İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği bir sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir