En iyi görüntülü konuşma uygulamaları

Dünya’da ve Türkiye’de Koranavirüs salgını yüzünden insanlar biraraya gelemediği için görüntülü konuşma uygulamaları daha çok talep görmeye başladı. İnsanlar gerek işleri için gerekse sevdikleri ile görüşme için görüntülü konuşma uygulamaları yaptıkları bu günlerde dijital iletişim altın çağını yaşıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi, olağanüstü bir süreçten geçmemize sebep oluyor. Hangi ülkede yaşadığı fark etmeksizin vatandaşlar evlerinden çıkmaktan korkarken, pek çok yerde de karantina uygulamaları tüm hızı ile sürüyor. Bu süreçte evden çıkmamak, salgın ile mücadelede en iyi ve etkili yöntemlerden biri olarak görülüyor. Ancak evde iken sevdikleri ve dostları ile görüşememek insanların canını fazlasıyla sıkıyor.

Bunun bir sonucu olarak da son dönemde görüntülü konuşma uygulamaları popüler olmuş durumda. Bunlardan bazıları son dönemde skandallar ile boğuşsa da bir çoğu gerçekten de ücretsiz olarak kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmayı başarıyor. Biz de sizler için en iyi görüntülü konuşma uygulamalarını bir araya getirdik!

Görüntülü konuşma uygulamaları şöyle:

– Özellikle Çin’de yoğun olarak kullanılan WeChat, bütün platformlardan indirilebiliyor ve 9 kişiye kadar görüntülü görüşme imkanı sunuyor.

– Discord birçok kullanıcı tarafından severek sohbet edilen bir ücretsiz görüşme uygulaması.

– Bu süreçte daha da popüler olan Zoom uygulaması iyi bir performans sunsa da, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan görüşmeleri kaydettiği iddiaları ile kafalarda soru işareti bıraktı.

– Şimdiye kadarki uygulamardan belki de en iyisi olan Skype, harika bir deneyim sunuyor. Basit bir kullanıma sahip olan Skype, sesli ve görüntülü aramalara imkan tanıyor.

– Diğer uygulamardan farklı olarak bine yakın kullanıcı ile sesli görüşme yapmanızı sağlayan Free Conference Call, ayrıca görüntülü görüşme için de fazlasıyla uygun.

Göz Atın

Ardahan Belediyesi Çalışıyor

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in direktifleri doğrultusunda aylardır yoğun bir tempoda ter döken belediye bünyesindeki …

Bir cevap yazın