Facebook’ta ekran görüntüsü alınınca artık bildirim gidecek

Facebook Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg’den uyarı: Messenger sohbetinin ekran görüntüsü alınınca artık bildirim gideceğini açıkladı. Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, Messenger kullanıcılarını sohbetlerin ekran görüntülerini almamaları konusunda uyardı.

The Independent’ın haberine göre, Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg, Messenger güncellemesi ile sohbetin ekran görüntüsünün biri tarafından alınması durumunda diğer kullanıcıya bildirim gideceğini belirtti.

Zuckerberg, bu özelliğin nasıl göründüğünü anlatmak için eşiyle yaptığı bir sohbetin bir ekran görüntüsünü Facebook hesabından paylaşarak şunları yazdı;

“Uçtan uca şifreli Messenger sohbetleri için yeni güncelleme sayesinde biri kaybolan bir mesajın ekran görüntüsünü alırsa bir bildirim alırsınız.”

Zuckerberg paylaşımında, “Ayrıca şifreli sohbetlere GIF’ler, çıkartmalar ve tepkiler de ekliyoruz” diye ekledi.

Özellik şu ana kadar ABD’de kullanıma sunuldu ve önümüzdeki haftalarda Avrupa’daki Facebook kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Kaynak: Şarku’l Avsat

Göz Atın

Teknolojinin yeni trendi: Sanal gerçeklik

Değişen dünya düzeni ve gelişen teknoloji, beraberinde yepyeni ayrıcalıklar getirmiş durumda. Sanal gerçeklik, arttırılmış gerçeklik …