Ali Rıza Nasıroğlu, Ramazan Bayramı Mesajı

Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde mübarek Ramazan Bayramını karşılamanın manevi haz ve heyecanını yaşıyoruz.

İnsanımızın biraz üzgün, biraz yorgun, biraz yılgın, ama fazlasıyla da kaygılı ve tedirgin olduğu bugünkü zaman aralığında Yüce Allah’a manen yaklaşmanın arayış ve beklentisiyle bayram günlerini idrak edeceğiz.

Bayramlar bizi birbirimize bağlayan, kucaklaşmayı ve hatırlamayı önceliğine alan müstesna ve mümtaz bir zamana işaret eder.

Küçüklere sevgi ve şefkatle yaklaşıldığı, büyüklerin hürmetle anıldığı ve ziyaret edildiği bayram günlerinin millet hayatında eşsiz bir yeri bulunmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve Ardahan lı hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, ihtiyaç duydukları huzur, başarı, hoşgörü seviyesine ulaşmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

MAKTEKSER Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Ali Rıza Nasıroğlu

Göz Atın

Ankara Mamak’da Aile Yaşam Merkezi İnşaatı Bitiyor

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Mamak Mutlu Mahallesi’nde yapımına başladığı aile yaşam merkezi inşaatının yüzde 95’i tamamlandı. …

Bir cevap yazın