Ardahan’da Cumhuriyet Bayramında Gülay Konseri

Ardahan Belediyesi’nin bu sene 99’uncu yıldönümü kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için düzenlediği konser programı kapsamında ünlü sanatçı Güla, sahne aldı. Soğuk havaya aldırış etmeden alanı hınca hınç dolduran vatandaşlar, yine keyifli bir akşam yaşadı.

BAŞKAN DEMİR, BU YIL HEMŞEHRİLERİNE MÜZİK ZİYAFETİ YAŞATTI

Türk Halk Müziği sanatçısı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, bayram ve özel günleri boş geçmiyor. İlkbahar ve yaz aylarında birbirinden önemli sesi kente getirerek Ardahanlılara adeta müzik ziyafeti çektiren Başkanımız Demir, Cumhuriyet Bayramı’nda da bu kez benzersiz yorumuyla tanınan sanatçı Gülay’ı hemşehrileriyle buluşturdu.

SOĞUK HAVADA SIMSICAK KONSER

Kış soğuğu altında 2 saat boyunca seslendirdiği parçalarla kendisini izlemek için gelen binlerce kişinin içini ısıtan Gülay, sahneye davet ettiği Başkan Demir’e mikrofonu bıraktı. Katılımcıları özellikle de gençleri kırmayarak “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” olmak üzere birkaç eser okuyan Ardahan Başkanı Faruk Demir’in ardından sahneye çıkan Ardahan Valisi Hüseyin Öner, ünlü sanatçı Gülay’a konser dolayısıyla teşekkür etti. Büyük bir coşkuyla başlayan konser halaylarla devam ettikten sonra tamamlandı.

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Kimdir, Erkan Sarıkaya Hayatı ve Biyografisi

Gazeteci Erkan Sarıkaya, 1974 yılında Ardahan Göle İlçesine bağlı Köprülü Beldesi’nde doğdu. Dört kardeşin en …