Osmanlı Ocakları Genel Merkezinde Önemli Bir Atama Gerçekleşti

Osmanlı Ocakları Genel Merkezinden yapılan açıklamaya göre İstanbul İl Başkanlığına Kempo savunma sporları Federasyon Başkanı Profesyonel dünya Şampiyonu Milli Sporcu Halis Avşar atandı.

Osmalı Ocakları Genel Merkezi’nde gerçekleşen törene Kadir Canpolat’ın bizzat katılımı ile gerçekleşti. Osmanlı Ocakları Genel Başkan Kadir Canpolat yapmış olduğu açıklamasında Dünya şampiyonu ve milli sporcu Halis Avşar için, “İstanbul emin ellerde” dedi ve tebrik etti.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat “Osmanlı Ocakları, Osmanlı Kültür ve Medeniyeti için kurulmuş,gittikçe büyüyen,kendisini geliştiren bir teşkilattır. İstanbul bizim için çok önemli bir şehirdir. İstanbul’un kültürüne,medeniyetine sahip çıkacak, Türk Gençliği’nin eğitimine,sporuna,sanatına ve edebiyatına önem verecek bir kişinin atanması gerekiyordu. Bugün itibariyle İstanbul İl Başkanlığına Halis Avşar Başkanımızın atanmasını gerçekleştirdik, kendisine başarılar dilerim. İstanbul emin ellerde”şeklinde konuştu.

İstanbul İl Başkanlığına atanan Halis Avşar ise; görevinin sorumluluğunu hissettiğini belirtip, Türkiye’yi sporda gösterdiği başarının aynısını Osmanlı Ocakları’nda da başarmayı amaçladığını söyledi.

Halis Avşar:”11 yaşından beri spor yapıyorum. Profesyonel de Dünya ve Avrupa şampiyonuyum. Üç branşta milli sporcuyum. Şuanda antrenörlük, eğitmenlik ve federasyon Başkanlığım görevlerim devam etmektedir. Aynı zamanda üniversitede öğretim görevlisiyim. Sayın Genel Başkanım Kadir Canpolat böyle bir büyük bir göreve beni layık gördüğü için kendisine çok teşekkür ederim. Sayın Genel Başkanımızı ve Ocağımızı en güzel şekilde temsil edeceğim.Ülkemizi, bayrağımızı ve milletimizi geçmişte nasıl Avrupa arenasında temsil ettiysem, Osmanlı Ocakları’nı da çok güzel şekilde temsil edeceğim”ifadelerini kullandı.

Göz Atın

Kars Peynir Festivali Yapıldı

Kars Valiliği, Serhat Kalkınma Ajansı ve Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle düzenlenen Kars Peynir Festivali …

Bir cevap yazın