Serhat Yaşam Dergisi Temmuz Sayısı Çıktı

Geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Serhat Yaşam Dergisi 8. sayısı okuyuları ile buluştu. Yayın hayatına başladığı tarihten itibaren ilkeli ve tarafsız yayınları ile Serhat yaşam Dergisi gündemi okuyucularına aktarıyor.

Serhat Yaşam Dergisi başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kars, Ardahan ve Iğdır olmak üzere abonelerine Dergileri Kargo ile dağıtılmaya başlandı. Serhat Yaşam Dergisi için artık internet üzerinden güncel haberleri www.serhatyasam.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Serhat Yaşam Dergisi imtiyaz sahibi Erkan sarıkaya yaptığı açıklamada ” Serhat Yaşam Dergisi ilk sayısını dağıtmaya başladığımızda bazı Gazete ve Dergi sahibi Gazeteci meslektaşlarımız, Dergi çıkarmanın zorluklarından dolayı ilk sayıdan sonra devam etmekte zorlanacağımızı söylediler. Çünkü kendileri Dergi çıkardıklarında bazıları 1. sayıdan sonra, bazıları ise 2. sayıda sonra devam ettiremediler. Yazılı basının zor bir dönemde geçtiği süreçte ve yaşanan maliyet artışından dolayı ülkemizde son yıllarda yüzlerce Gazete ve Dergi kapandı. Dünya genelindede aynı durum söz konusu çok köklü ve etkili Gazete ve Dergiler teker teker kapanıp sadece internet üzerinden yayınlarını devam etiriyorlar. Serhat Yaşam Dergisi 8. sayısını Temmuz ayında okuyucularına dağıttık. Dergimizin bundan sonra çıkması için bizim çabalarımızın ve gayretlerimizin yetmeyeceği, sizinde desteğiniz olduğu sürece Serhat Yaşam Dergisi yayınlanmaya devam edecek.”

Göz Atın

Damal Dernekler Federesyonu Eğitime Destek Gecesi Yapacak

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İli Damal Dernekler Federasyonu 11 Aralık 2021 Cumartesi akşamı eğitime …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir