Serhat Yaşam Dergisinin Büyük Başarısı

Serhat yaşam dergisi 10. sayısı okuyucuları ile buluştu. Serhat yaşam dergisi için ilk sayısındaki hedefimiz dergiyi çıkarmak ve sürekliliğini sağlamak düşüncesi olmuştu, bunu başardığımza inanmaya başladık.

Ülkemizde çıkarılan dergilerin büyük bir çoğunluğu ya ikinci sayıyı yada ilk seneyi çıkartamaz. Genelikle yayın hayatını devam eden dergiler ayda, iki ayda veya üç ayda bir yayınlanmaktadır. Bunun temel sebebi geleneksel yazılı basından yeni nesil internet medyacılığa geçiş sürecin hızlı olmasından kaynaklanıyor.

Serhat yaşam dergisi yaptığı röportajlar ile ses getirerek ve bir çok gazete ve haber sitesine kaynak haber oldu. Serhat yaşam dergisinin başarısı kaliteli, ilkeli ve tarafsız yayın anlayışı ile özelikle Büyük şehirlerde yaşayan Kars, Ardahan ve Iğdırlı STK yöneticileri, İş insanları, Siyaset, Bürokrat, Sanatçı ve farklı meslek temsilcileri ile röportajlar yaparak okuyucularına aktarmaya devam ediyor. Serhat yaşam dergisi yeni çıkacak sayılarda sizin desteğinizle gündeme damga vurmaya devam edecek.

Erkan SARIKAYA

Serhat Yaşam Dergisi İmtiyaz Sahibi

Göz Atın

Bir İnsan Niçin Yaşar ve Ömrünü Neye Vermeli?

Bütün insanlar gibi hepimiz yaşlanıyoruz. İnsan ömrünü harcarken bunu ne için verdiğine baktığımızda ya onuru …

Bir cevap yazın