Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Esnaf Ziyaretindeydi

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte kent merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, ziyarete Ardahan Belediye Meclis Üyeleri Erdal Kara Gül Çal, Menekşe Pekmez ve Tahsin Bulut ile birim müdürleri yeni yıl öncesi Ardahan Esnafımızı ziyaret edip yeni yıllarını kutlayıp, bol kazançlar diledi. Başkan Demir, ”Yeni yılın hepimize yenilikler ve güzellikler getirmesini diliyoruz”dedi.

Her fırsatta esnaf ziyaretlerini sürdüren Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, esnafların önerilerini ve taleplerini yerinde tespit ediyor. Esnafla bir araya gelip sohbet ederek Ardahan’da yapılanlar ve yapılacaklar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Başkan Demir, “Amacımız esnafımızla istişare etmek, fikir alışverişinde bulunarak sorunlarını dinleyip, Ardahan’ımız için yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız projeleri bizzat anlatmak” dedi.

Göz Atın

Katılımcı Kentler Projesi Maltepe’de hayata geçiyor

Kamusal alanda iklim odaklı diyalog ortamları yaratmayı hedefleyen Katılımcı Kentler Projesi’nin ilk toplantısı İstanbul Maltepe …

Bir cevap yazın