Ardahan Belediyesi Park İçin Yarışma Açıyor

Ardahan şehir merkezinde bulunan Milli Egemenlik Parkı için Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir harekete geçti. Başkan Demir park alanının düzenlenmesi için yarışma başlatıldığını açıkladı.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir  ”Söz verdiğimiz gibi Ardahan’ımızı “ortak akılla” yönetiyoruz. Ardahan Belediyesi olarak Ardahan Kent Konseyi ile Milli Egemenlik Parkı’nı daha yeşil bir park haline getirmek için yarışma başlatıyoruz. Milli Egemenlik Parkı için benim de bir tasarımım/fikrim var diyorsanız mutlaka bizlere ulaşın. ‘Daha Yeşil Bir Ardahan’ için hep birlikte çalışalım” dedi.

Ardahan Belediyesi ve Ardahan Kent Konseyi ortaklığında ‘EN YEŞİL PARK’ sloganıyla yarışma başlatıldı.

Kamera karşısında geçen Başkan Demir sosyal medya hesaplarından çağrı yaptı, “Daha güzel bir Milli Egemenlik Parkı için sizlerin de katkı koymasını bekliyoruz” dedi.

Ardahan’ın yeşil dokusunu ön plana çıkarmak ve görsel kalitesini arttırmak amacıyla düzenlenen yarışma için 1 ay süre verildi. Son başvuru tarihi 11 Haziran olarak belirlendi. Sonuçlar 19 Haziran’da açıklanacak. Tasarımı beğenilen ve birinci seçilen kişiye Ardahan’a özel hediyeler Başkan Faruk Demir’in mektubu ile gönderilecek.

Yarışmacılar, tasarımlarına ait farklı açılardan çekilmiş jpg formatında 3 adet fotoğrafı, 11 Mayıs – 11 Haziran 2020 tarihleri arasında ardahanbelediyesi@ardahan.bel.tr mail adresine ulaştırabilecek. Yarışma sonuçları ise 19 Haziran Cuma günü Ardahan Belediyesi ve Ardahan Kent Konseyi internet adresi ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacak.

 

Göz Atın

Ardahan Belediyesi Çalışıyor

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in direktifleri doğrultusunda aylardır yoğun bir tempoda ter döken belediye bünyesindeki …

Bir cevap yazın