Ardahan Belediyesi Yol Temizleme Aracı Aldı

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in girişimleri sonucu belediye makine envanterine kazandırılan yol temizleme aracının test sürüşünü Başkan Demir, yerinde izledi.

Ardahan’da Yenilikler Devam Ediyor.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir yaptığı açıklamada; “Son günlerde Ardahan’a kazandırımları ile büyük kesimin gönlünü fetheden Başkan Demir, Ardahan’a getirdiği yatırımlar ile Ardahan’ı bir başka Ardahan yapmaya devam ediyor. Son getirilen asfalt temizleme Aracı ile Ardahan sokaklarında sokakları temizlemeye yardım eden Faruk Demir, bu getirilen araç güney doğu Anadolu bölgesinde bir ilk olarak Ardahan’ımızda oldu ve bu gibi ilkleri halkımıza kazandırmaya da devam edeceğiz.

Bizler elimizden geldiğince Ardahan’a yenilikler kazandırmaya çalışıyoruz türkiye çapında en temiz il olma yolunda büyük adımlarla ilerlemeye de devam edeceğiz. Bizler bu memleketin sahipleriyiz ve aslan yattığı yerden belli olur.

Bizler ne kadar temiz tutarsak şehrimizi o kadar mikroptan ve pislikten arınmış oluruz. Bizler titizlikle şehrimizde hiçbir yerde çöp olmasına izin vermeyeceğiz bunlara uymayanları uyarıp, uymamaları halinde pisliğe neden olanlara ise cezai işlemlerde bulunacağız. Bir başkasının yaşam alanını kirletmeye hiç kimsenin hakkı yoktur.

Bizler den önce bu şehirde en ufak rüzgarda bile tozdan kimse kapısında oturamazken evinin camını açamazken şimdi herkes gönül rahatlığı ile kapısında da oturuyor, evinin camını da aça biliyor” dedi.

Göz Atın

Ekrem İmamoğlu, Aşure Gününde Matem Lokmasına Ortak Oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Muharrem orucunun 10’uncu ve aşure gününde, Bağcılar Cemevi’nde …

Bir cevap yazın