Iğdır Belediyesi Denetimleri Devam Ediyor

Iğdır Belediye eş Başkanları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik Zabıta personeli ile birlikte, Covid -19 salgınının önlenmesi amacıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme ve denetleme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında Iğdır Belediyesi Zabıta ekipleri; esnafı ve vatandaşları hijyen tedbirleri konusunda uyararak dünya genelinde süren korona virüs salgınına karşı gerçekleştirdiği tedbir ve kontrol çalışmalarına devam ediyor.
Belediye eş Başkanları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik, market ve pazar yerlerini dolaşarak esnaf ve vatandaşları yeni alınan tedbirler hakkında bilgilendirip kurallar konusunda uyardı. Eş Başkanlar Zabıta ekipleri ile birlikte, esnafın maske ve eldiven kullanması, müşterilerin de tezgahlardaki ürünlere el ile dokunmaması, sosyal mesafeyi korumaları konularında uyarılarda bulunarak denetimlerde bulundu.

  • Iğdır Belediyesi Şehrin Birçok Noktasına El Dezenfekte İstasyonu Kurdu

Iğdır Şehir merkezin de belirlenen bir çok noktaya vatandaşların rahatça ulaşabileceği el dezenfekte istasyonları kuruldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlere bir yenisini ekleyen Iğdır Belediyesi, şehrin birçok noktasına dezenfekte istasyonları kurarak, vatandaşların gün içerisinde şehir merkezinde ellerini dezenfekte etmelerini kolaylaştırdı. Vatandaşları zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları konusunda uyaran Iğdır Belediye Eş Başkanlar Eylem Çelik ve Yaşar Akkuş;” İşi gereği ve acil ihtiyaçlardan dolayı dışarı çıkan vatandaşlarımız yaşanan el temaslarından dolayı kurduğumuz istasyonlarımızdan faydalanarak sürekli ellerini dezenfekte edebilirler.” dedi.

Göz Atın

İmamoğlu: İBB’nin Kurbanlıkları 232 bin Haneye Girecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 2020 ve 20221 yıllarında yaptığı gibi, geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesinde de …

Bir cevap yazın