Iğdır Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Iğdır Belediyesi, Korona virüs nedeniyle tüm şehir genelinde başlattığı dezenfekte çalışmaları, tekrarı yapılarak aralıksız devam ediyor.

Özel kıyafet ve ekipmanlı ekipler tarafından şehrin her noktasında devam eden dezenfekte çalışmaları kapsamında, taksi durakları, taksilerin iç kısımları, kamu kurumları ve otobüs durakları dezenfekte edildi. Çalışmaları yerinde takip eden Iğdır Belediyesi Eş Başkanı Yaşar Akkuş, Dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, şehrin tamamında dezenfekte çalışmalarına aynı noktalarda tekrarlayarak devam ettiklerini aktardı.

Iğdır Belediyesi Dünyayı etkisi altına alan korana virüsüne karşı aldığımız tedbirler kapsamında yolları sabunlu suyla yıkayarak dezenfekte ediyor. Korona virüsü tedbirlerini en üst seviyede tutan Iğdır Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı cadde ve sokakları antibakteriyel suyla yıkayarak dezenfekte ediyor.

Iğdır'ı  adeta baştan sona dezenfekte ettiklerini dile getiren  Belediye Eş Başkanı Yaşar Akkuş, Eylem Çelik “Korona virüsü tehdidine karşı ilimizin temizliğine önem veriyoruz ve çalışmaları titizlikle sürdürüyoruz. Hiçbir virüs, aldığımız önlemlerden daha güçlü değildir. Hemşehrilerimizin sağlığı ve mutluluğunu düşünerek Iğdırımızın  pırıl pırıl olması için ekiplerimiz mesai gözetmeksizin temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle çöp bırakma noktalarında yoğunlaşan kirliliğe hemen müdahale ediyoruz. Korona virüsünden dolayı alınan tedbir doğrultusunda yollarımızı antibakteriyel suyla dezenfekte ediyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarımızı, camilerimizi ve toplu yaşam alanlarımızın hepsini dezenfekte ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Göz Atın

Katılımcı Kentler Projesi Maltepe’de hayata geçiyor

Kamusal alanda iklim odaklı diyalog ortamları yaratmayı hedefleyen Katılımcı Kentler Projesi’nin ilk toplantısı İstanbul Maltepe …

Bir cevap yazın