Iğdır’da Sinema Salonu ve Yıl Sonu Sergisinin Açılışı

Iğdır Özel Eğitim ve Uygulama Okulu öğrencileri ve öğretmenleri, 2019 yılında farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirdikleri “Empati Kafe” projesiyle elde ettikleri gelir ile okullarına sinema salonu açtı.

“Empati Kafe” projesinde elde edilen gelir ile oluşturulan sinema salonunun ve İş Uygulama dersinde öğrencilerin el emekleriyle hazırlanan ürünlerin sergilendiği Yıl Sonu Sergisinin açılışı Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul müdürleri ile öğretmenlerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, İş Uygulama dersinde yaptıkları ürünleri sergileyen özel öğrenciler ile yakından ilgilenerek çalışmalarından dolayı tebrik etti. Hanımefendi, Empati Kafe projesiyle elde edilen gelir ile açılan sinema salonu için ise fırsat verilmesi halinde özel öğrencilerimizin neler başarabileceğinin ortaya koyulduğunu ifade etti.

Göz Atın

Enginkent Konakları Ardahan Projesi Satışa Çıktı

Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olan Engin Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Engin’den …

Bir cevap yazın