Kars Belediye Ekipleri Denetimleri Devam Ediyor

Kars Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, görev yetki ve sorumluluk alanındaki noktalarda işgaliye denetimleri gerçekleştirdi.

Kars Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle:

Belediye Zabıta ekipleri, Faikbey ve Kazımpaşa caddelerinde  denetimler gerçekleştirdi. İşgaliye denetimlerinin yapıldığı uygulamada, esnaflara yönelik bilgilendirmelerde bulunuldu, görev yetki ve sorumluluk alanımızda bulunan noktalarda periyodik olarak işgaliye uygulamasında bir aksama veya sorun olmaması için denetimlerde bulunuyor. Bunun yanı sıra yeni açılan iş yerlerinin de ruhsat denetimleri de ekiplerimizce sürekli olarak kontrol ediliyor. Ekiplerimiz ayrıca ilgili çalışmalarını yürütürken çözüm merkezi ve sosyal medya adreslerimize gelen esnaf işgaliye şikayetlerini değerlendirerek aynı saatler içerisinde müdahale ve gerekli uyarıları gerçekleştirmektedir. Ekipler tarafından verilen süre içerisinde ilgili düzenlemeyi gerçekleştirmeyen esnaf ve işletmeler hakkında da gerekli cezai müeyyideler resmi olarak uygulanmaktadır.

Göz Atın

İstanbul’un Skuter Eylem Planının Detayları

Skuter (Scooter) kullanımına standart geliyor. Gelişi güzel parkların önüne geçilecek. Hız sınırıyla birlikte, eğitim şartı …

Bir cevap yazın