Kars Belediyesi, Daha Önce Parkı Olmayan Mahallelere Çocuk Parkı Yaptı

Kars Şehir Merkezinde Subatan, Alpaslan, Paşaçayır Mahalleleri ve Digor Yolu TOKİ’de Kars Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı devam ettirilen parkların ikisinin açılışı gerçekleştirilerek hizmete açıldı.

Kars Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü geçtiğimiz aylarda Belediyenin kısıtlı mali ve fiziki imkanlarına rağmen Kars Belediyesi Eş Başkanı Ayhan Bilgen’in talimatı ve gözetimiyle başlattığı park çalışmalarında yapımı tamamlanan iki parkın açılışını Kars Belediyesi Eş Başkanımız Şevin Alaca ve Belediye Başkan Yardımcısı Muazzez Çağrıtekinci ile Belediye Meclis Üyeleri de katılımıyla yapıldı.

Subatan ve Alpaslan Mahalleleri’ndeki çocuklarında katılarak kurdele kesilerek hizmete alınan açılışlarda mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri Alaca’ya teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Kars Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ayrıca kent merkezi ve mahallelerdeki parkların da içinde bulunduğumuz yaz sezonu boyunca park mobilyalarını yenileyerek, zemin ve duvar iyileştirme çalışmalarını ayrıca yaparak vatandaşların taleplerini yerine getirmek üzere de aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Göz Atın

İstanbul’un Skuter Eylem Planının Detayları

Skuter (Scooter) kullanımına standart geliyor. Gelişi güzel parkların önüne geçilecek. Hız sınırıyla birlikte, eğitim şartı …

Bir cevap yazın